Deze lente is er wel boenk op!

Jullie lazen gisteren maandag met 150 mijn dagbegroeting, bedankt daarvoor

dinsdag 3 juni 2025, een goeiemorgen met Wilfried

Een vroege vogel maakt de lente niet en een mooie lente maakt daarom geen goed seizoen, maar al wat je gekregen hebt is meegenomen.
Deze dagbegroeting lijkt een opsomming van levenswijsheid.

Als je het met de uitbaters van terrassen en strandbars hebt over die fantastische lente, dan geven ze toe dat het inderdaad mooi meegenomen is,
maar waarschuwen ze meteen dat wat ze tot nu toe gekregen hebben niet voldoende is om een mooi jaar te maken.

Laat ons optimistisch zijn aan de hand van de verre toekomst weersvoorspellingen: het wordt een warme zomer, lees je hier en daar.
Dat zou fantastisch zijn na het rampjaar dat 2024 was.
Een Vlaming hoort niet graag zeggen; je verdient schoon geld hé.

Toegegeven ieder verlengd weekend was er dit jaar boenk op. Pasen, 1 mei, OLV Heer Hemelvaart, straks Sinksen. Midzomer is er nog eentje.
Dat was gisteren ons gespreksonderwerp toen we van ons glas rosé nipten: wat is er reeds gepasseerd en wat moet er nog komen.

Eerst was het de Heer die naar de hemel terugkeerde, op 15 augustus vertrekt Onze Lieve Vrouw.
Logisch toch, maakte ik An duidelijk.
Vrouwen hebben meer werk om zich mooi te maken en hun valies op orde te brengen.
Het is ook geen reisje in de zin van -weekendje weg-.
Neen ze trekken er voor een jaar op uit naar de Hof van Eden.

Ondertussen genieten we met de goedkeuring van de Vader van een stukje aards paradijs.

Fijne dinsdag – à la vôtre
Wilfried
-.

Deze lente is er wel boenk op!